To jest aktualizacja poprzedniej informacji na temat wezwania do przeglądu skrzydeł ZEOS i HYDROS


Wezwanie do wymiany skrzydeł ZEOS 28

Poprzednie wezwanie do przeglądu zostało zaktualizowane i dotyczy obecnie jedynie skrzydeł ZEOS 28. Poniższa informacja dotyczy wszyskich skrzydeł ZEOS 28.

Przeczytaj dokładnie informację poniżej. Jeżeli posiadasz skrzydło ZEOS 28, zaprzestań jego używania ze względu na ryzyko awarii mogącej skutkować wypadkiem i skontaktuj się z producentem w celu w celu jego wymiany na nowe.
Kilka dni temu ogłosiliśmy wezwanie do obowiązkowego przeglądu wszystkich skrzydeł ZEOS i HYDROS wyprodukowanych od początku 2013r. Powodem była wada materiałowa części rolki materiału używanego do produkcji pęcherzy wewnętrznych, z powodu której mogło dojść do rozsczelnienia zgrzewów pęcherza wewnętrznego. Mimo, iż wszytkie materiały przechodzą dokładną kontrolę jakości w procesie produkcyjnym, ujawnienie wady materiałowej nastąpiło dopiero po pewnym czasie użytkowania i nie było możliwe jej stwierdzenie podczas kontroli jakości.

W wyniku dokładniejszej kontroli dokumentacji produkcyjnej stwierdziliśmy, iż wada ta dotyczy wyłącznie skrzydeł ZEOS 28 ze względu na fakt, iż materiał ten był użyty do produkcji tego właśnie modelu. Mimo, że wada ta dotyczy jedynie niewielkiej liczby kompensatorów, chcemy być pewni, że wszystkie skrzydła XDEEP które obecnie są w użyciu spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Jako nurkowie techniczni bardzo poważnie podchodzimy do wszelkich kwestii związanych z bezpieczeństwem.


Wezwanie do przeglądu skrzydeł Zeos 38, Hydros 40 and Hydros 50 nie jest już aktualne i skrzydła te mogą być nadal bezpiecznie używane.


Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów jest rzeczą najważniejszą. Jednocześnie chcemy zminimalizować niewygody naszych klientów związane z akcją serwisową, w związku z tym, zamiast wymieniać jedynie pęcherz wewnętrzny, podjęliśmy decyzję o wymianie wszystkich skrzydeł ZEOS 28 na nowe. Liczymy, że wymiana skrzydła na nowe zrekompensuje niewygody naszym klientom.


Dlaczego zdecydowaliśmy na wymianę skrzydeł ZEOS 28 na nowe?


Rozumiemy, że trwa intensywny sezon nurkowy i dlatego też chcemy w maksymalnym stopniu zredukować niewygody naszym klientom. Poprzez wymianę skrzydeł na nowe, maksymalnie skrócimy czas rozwiązania problemu i nasi klienci będą mogli w maksymalnym stopniu wykorzystać pozostałą część sezonu nurkując na nowym sprzęcie. By uczynić procedurę jeszcze prostszą, zdecydowaliśmy się wymienić wszysktie skrzydła ZEOS 28 niezależnie od roku produkcji.

Prosimy zwrócić uwagę, że jedynie skrzydło powinno zostać odesłane w celu wymiany. Dodatkowe akcesoria, takie jak uprząż, płyta i kieszenie balastowe nie wyamgają wymiany prosimy więc ich nie wysyłać.


Jak mam sprawdzić czy moje skrzydło podlega wymianie na nowe?


Sprawdź oznaczenie swojego skrzydła umieszczone na etykiecie w jego centralnej części:

W przypadku zestawów z płytą może być konieczne odkręcenie uprzęży w celu odczytania numeru seryjnego.


Jeżeli masz wąpliwości czy Twoje srzydło podlega wymianie na nowe, proszimy o kontakt z nami pod numerem telefonu 12 44 66 998 w celu uzyskania dokładnych informacji!W jaki sposób mogę otrzymać nowe skrzydło ZEOS 28?


Chcemy w maksymalnym stopniu zredukować niewygodę dla naszych klientów. Dlatego też staraliśmy się w maksymalnym stopniu uprościć procedurę:
  1. Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz.
  2. Wydrukuj wypełniony dokument.
  3. Prześlij swojego ZEOSa 28 wraz z wydrukowanym dokumentem na adres wskazany na dole formularza lub dostarcz go do sklepu, w którym go zakupiłeś.
Postaramy się wysłać nowe skrzydło w ciągu 10 dni roboczych od momentu dostarczenia Twojego skrzydła do naszego zakładu. Jeżeli planujesz wyjazd nurkowy w najbliższym czasie, prosimy o kontakt telefoniczny. Postaramy się Ci pomóc.


Kliknij by uruchomić formularz